Czy stoisz przed wyborem zakupu nieruchomości/budowy domu? Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i nie wiesz jak sfinansować zakupy w firmie? A może po prostu chcesz zoptymalizować koszty w firmie.

 

Zapraszam do kontaktu!

 

Chętnie udzielę informacji nt. kredytu hipotecznego, kredytu dla firm. Działam w Tarnowie, Dębicy, Rzeszowie, Nowym Sączu. Jeśli Twój obszar działania obejmuje Katowice, Kraków, nie ma problemu - zadzwoń. Umówimy spotkanie w dogodnym terminie i lokalizacji.

Co oferuję - darmowe wsparcie w uzyskaniu kredytu, ale również wstępną analizę zdolności kredytowej, oszacowania możliwości kolejnego zadłużenia. Zaproponuję również rozwiązania mające na celu przygotowanie się do kredytu Zastanowimy się czy nie lepiej skonsolidować zobowiązania, niż zaciągać kolejne, które znacząco obciążą Twój budżet i finanse. Zadzwoń już teraz.

 

Do końca czerwca możesz zaoszczędzić nawet 700 zł ! Chcesz poznać szczegóły zadzwoń i umów spotkanie. Czekam na Twój telefon. Jeśli nie masz czasu, aby zadzwonić napisz do mnie wiadomość! Odpowiem w tym samym dniu. Nie musisz umawiać się do banku, tracić czasu na stanie w kolejkach, szukanie miejsc parkingowych!

Copyright © 2024 Finance Pawłowski. Wszelkie prawa zastrzeżone. [design by GreenMouse]